Doček Nove godine na beogradskim trgovima: Na sedam lokacija u gradu zimski festival

Puno dobre muzike, Božićni marketi i dečji program sa Deda Mrazom

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Unsplash/Boliviainteligente

Ukoliko želite da poslednje trenutke stare i početak Nove godine provedete na trgovima i ulicama Beograda, ovo su neke manifestacije koje će se održavati u glavnom gradu.

Festival Beogradska zima traje od 25. do 31. decembra na sedam gradskih lokacija. Sam novogodišnji program je organizovan na Trgu republike – od 15:30 muziku puštaju di-džejevi, a u 21h počinje Novogodišnji koncert. Natupiće Željko Vasić i Marina Visković, dok pred sam doček, koncert će održati Haris Džinović.

Tradicionalna manifestacija “Ulica otvorenog srca” 1.januara će se održati u Svetogorskoj ulici i još nekoliko gradskih opština. Takođe, ispred Servantes Instituta svakog dana se održavaju koncerti, kod TC “Rajićeva” radi Božićni market, a u Parku Vojvode Vuka odvijaće se dečiji program sa Deda Mrazom.

I ove godine centralni događaj je organizovan na Sava promenadi kod Beograda na vodi. U muzičkom program nastupiće Tijana Bogićević, Jelena Tomašević i Marija Šerifović. Odbrojavanje poslednjih minuta stare 2024. godine dešavaće se na  Kuli Beograd,

a u ponoć je najavijen spektakularni svetlosno-pirotehnički perfomans.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar