Težak put do grupne faze! Partizan ukoliko eliminiše Dinamo Kijev putuje u Škotsku! (FOTO)

Poznato je i na koga crno-beli idu ukoliko ispadnu iz Lige šampiona

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

Fudbaleri Partizana saznali su potencijalnog rivala u trećem kolu kvalifikacija za Ligu šampiona.

Ukoliko izabranici Aleksandra Stanojevića prvo eliminišu kijevski Dinamo, očekuje ih duel sa škotskim velikanom Glazgov Rendžersom.

Utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona na programu su 6. i 7. avgusta, dok su revanš mečevi bukirani za 13. avgust.

Ukoliko ispadne iz kvalifikacija za Ligu šampiona, Partizan će put ka grupnoj fazi nekog evropskog takmičenja nastaviti protiv poraženog iz duela Fenerbahče – Lugano u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Što se tiče Vojvodine, ukoliko ekipa iz Novog Sada prođe Ajaks, ići će na megdan boljem iz duela Panatinaikos – Botev Plovdiv. Tim iz Novog Sada u slučaju eliminacije u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope ima novu šansu u trećem kolu kvalifikacija za Ligu konferencije gde će igrati protiv boljeg iz meča Maribor – Univerzitatea Krajova.

Kada je reč o Radničkom iz Kragujevca, ako prethodno izbace crnogorski Mornar u drugom kolu, potencijalni rivali  u trećoj rundi borbe za Ligu konferencija su mađarski Paksi i kiparski AEK Larnaka.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar