Sila više nije s njim: Dart Vejder “pao” sa trona omiljenog junaka “Ratova zvezda” (VIDEO)

U duhu proslave 4. maja (dana "Ratova zvezda") pokrenuta je onlajn anketa

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto/Printscreen/Youtube

Iako Dart Vejder izaziva neprijatnu jezu svaki put kada se pojavi u nekoj od scena “Ratova Zvezda”, čini se da je većina fanova odlučila da upali svoj hiperpogon i “zapali” od dobrog starog zlikovca.

U duhu proslave 4. maja (dana “Ratova zvezda”) pokrenuta je onlajn anketa u kojoj su fanovi “daleke, daleke galaksije…” mogli da se izjasne u odabiru novog omiljenog lika iz zvezdanog univerzuma. Preliminarni rezultati su stigli i, po svemu sudeći, lord Vejder više nije najpoznatiji (niti najomiljeniji) karakter.

Naime, novajlija na prvom mestu po broju glasova je ujedino i novajlija u svetu “Ratova zvezda”, pomalo očekivani favorit fanova – Bejbi Joda. Ovaj novi junak je postao toliko popularan da je u prethodnim mesecima ostvario neverovatan broj “guglovanja” (u proseku 4,7 miliona po mesecu).

No, ovaj podatak i ne iznanđuje previše, budući da je mališa postao apsolutni hit već sa prvim epizodama “Mandalorijana”, u kojima se uz glavnog protagonistu (Pedro Paskal) bori sa zlim silama onoga što je nekad bila Imperija.

Fanovi s nestrpljenjem očekuju drugu sezonu popularne serije, a nedavno je, na njihovu veliku radost, odjeknula i vest da je treća sezona već u procesu snimanja.

Pratite nas i putem iOS i  android aplikacije – Objektiv.rs

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar