Podsetimo, Zvezda je u četvrtoj utakmici pobedila Partizan i izborila majstoricu, koja se igra u četvrtak od 20 časova u Areni, gde će crno-beli biti domaćini.
– Eto, dođosmo do kraja, 2:2 je, još jedna utakmica. Posle toliko igranja, mislim da ova finalna serija opravdava očekivanja, jer su dve izuzetno jake ekipe u pitanju, pa je teško igrati i nama i Partizanu. Oni su iskoristili prve dve utakmice, mi ove dve, i sad ide peta – rekao je najpre Ivanović.
Upitan kako ocenjuje kvalitet četvrtog meča i ko ima veće šanse u petom, odgovorio je ovako:
– Mislim da je bila teška, čvrsta utakmica. Posle ovoliko malo vremena da se spremi ova utakmica, malo se oseća nedostatak svežine kod nekih igrača i preciznost je malo lošija, ali mislim da je odbrana i jednih i drugih bila jako dobra. A domaći teren… Dosad smo ga iskoristili i mi i oni, ali mi verujemo. Mi idemo da dobijemo. Biće drama, biće teško tamo. A pre svega (važno je) u šta ova ekipa veruje, ovi igrači, a to je svoj potencijal.
Važan pogodak Stefana Lazarevića u završnici bio je sledeća tema:







Komentari (0)