Advokat Božo Prelević komentarisao je zahtev visokog funkcionera Jedinstvene Srbije Dragana Markovića Palme i kandidata za poslanika na zajedničkoj izbornoj listi te stranke sa SPS Ivice Dačića, a sada ministra privrede Radeta Baste, koji je zatražio da se Vlada Srbije hitno izjasni o uvođenju sankcija Ruskoj Federaciji zbog agresije na Ukrajinu.
– Dačić, ja sam ga slušao pažljivo na nekom programu, on je rekao “mi tražimo od Amerikanaca da ako traže da pustimo jednu lijanu, tražimo drugu da se uhvatimo”. Ja mislim da, prvo jedino što oni neće da ispuste to je vlast i to je jedna lijana i oni tu vlast drže na lijani Putina, e sad očigledno je ta lijana postala suviše klizava i oni bi nekako da se uhvate za neku čvršću lijanu, a deluje im da je američka bolja, mislim da bi oni rado da im ovi nešto ponude – objašnjava Prelević.
On je komentarišući potez Baste poručio da će Ivica Dačić uprkos zaklinjanja u Rusiju, na kraju zapevati na engleskom jeziku.
UPRKOS ZAKLINJANJA U RUSIJU, DAČIĆ ĆE ZAPEVATI NA ENGLESKOM!
Božo Prelević o slučaju ministra Radeta Baste, SPS-a i sankcija Rusiji:
“SPS vlast drži na lijani Putina koja je postala klizava i oni bi nekako da se uhvate za neku čvršću lijanu pa im deluje ta američka bolja!” pic.twitter.com/TSoyfQ6gcu
— Detektor laži (@LaziDetektor) March 15, 2023







Komentari (0)