“Fajterka” Helen Peralta pojavila se gola na vaganju pred meč s Polijan Boteljo.
Ova 34-godišnja Amerikanka večeras se bori protiv Boteljo na “Invicta 49” eventu, a na vaganju se pojavila bez odeće na gornjem delu tela. Preko grudi je ova borkinja zalepila flastere, ostalo je sve bilo vidljivo, a zna se i razlog.
Ona se nedavno pojavila kao takmičar u UFC-ovom ‘Ultimate Fightu’. Uradila je isto što i danas, ali je kompanija “Dizni” koja ja s ESPN-om vlasnik prava prenosa UFC odlučila da ukloni taj deo iz emisije.
OVDE pogledajte kako je izgledala.
Ljuta zbog toga Peralta je odlučila da reaguje. Ponovo se gola pojavila na bini, a na trakama koje su joj prekrivale bradavice pisalo je “Je**š Dizni”.
Iskusna Amerikanka je svakako privukla pažnju ovim potezom. Vrlo je moguće da će Invicta imati određenu korist od svega i videćemo kolika će prodaja prenosa ove organizacije biti.
Amerikanka je u profesionalnoj karijeri koja traje od 2018. godine odradila ukupno sedam MMA borbi. Ima učinak od pet pobeda i dva poraza. Uglavnom je sve svoje borbe odrađivala u promociji Invicta, a treba istaći da je odradila i dva meča u boksu bez rukavica.
U ovom sportu je još neporažena. Ostvarila je dve pobede, jednom je išla do odluke sudija, a u drugoj je protivnicu završila u prvoj rundi. Sada ima više pažnje nego ikad. Imala je jasan cilj šta želi da učini i nema dileme da će joj borba s Boteljo biti najgledanija dosad jer svi čekaju njen sledeći (bezobrazan) potez.
View this post on Instagram
Bonus video:
Komentari (0)