Vujačić pred odlaskom iz Humske: Crno-beli naciljali zamenu, moraće da plate astronomsko obeštećenje!

Ruski Soči za 1.000.000 evra odvodi crnogorskog reprezentativca

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto

Partizan pregovara sa Kortjakom oko dovođenja Aleksandra Radovanovića, saznaje Sportski žurnal.

Iako pregovori teku lagano, belgijski tim je već odbio prvu ponudu crno-belih od 600.000 evra za defanzivca.

Nekadašnji štoper Vojvodine je ovog leta insistirao na transferu u Legiju, klub koji ima ambiciju da napadne trofeje, što očigledno Kortjak nema.

– Ne dozvolite da odanost postane ropstvo. Sloboda znači da te niko ne sprečava da živiš svoj život po svom izboru. Sve manje od toga je forma ropstva – pisao Radovanović kada se činilo da je selidba u Varšavu gotova stvar.

Sada se u igru uključio i Partizan. Navodno, Soči je spreman da za Igora Vujačića ponudi oko 1.000.000 evra što cu crno-beli spremni da prihvate, ali pre svega moraju da nađu adekvatnu zamenu.

Pored Radovanović, klub iz Humske radi na transferima i Gojka Cimirota i Nikole Čumića, mada Standard i Olimpijakos ne popuštaju u pregovorima.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar