Snimak s mosta u Beogradu izazvao LAVINU komentara: Svi u šoku – “ovako nešto je ZABRANJENO” (VIDEO)

Dovitljivi Beograđanin osmislio je veoma neobičan, ali potencijalno i veoma opasan način da rashladi sebe i psa

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen

Vrućine u Srbiji i Beogradu postaju sve jače, a mnogi građani dolaze do veoma kreativnih ideja ne bi li se rashladili.

Tako su na jednoj Instagram stranici objavljena dva snimka, koja su mnoge korisnike ove društvene mreže ostavila u šoku.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Naime, jedan dovitljivi Beograđanin specijalno je za svog psa od gepeka običnog automobila napravio “kabriolet”.

Snimak je zabeležen na beogradskom Mostu na Adi. Odmah je izazvao brojne komentare od šaljivih do smrtno ozbiljnih i potegao mnoga pitanja – pre svih da li je pas vezan i kako ovo može da se radi kad ugrožava ne samo bezbednost životinje nego i sve okolne vozače pošto bi nastao pravi karambol kad bi, ne daj Bože, došlo do toga da pas ispadne ili iskoči iz gepeka.

– Kako je srećan – komentarisao je jedan korisnik.

– Samo da te ne vide “cajkani” – glasi jedan od komentara.

– Očigledno je naučen na ovakvu vožnju. Najbitnije je da je on srećan, a to se vidi na snimku… Za njega vrućine nema – naveo je jedan korisnik.

Bilo je i komentara zabrinutih građana, koji su izrazili negodovanje zbog ovog prizora.

– Narode, da li je pas vezan ili nije, ovako se ne sme voziti, imaju prozori na vratima pa se otvore. Za ovakvu vožnju se plaća 500 evra kazna i oduzimanje psa. Ovako nešto je zabranjeno! – glasi jedan komentar.

Na Zmaju zabeležen je još potresniji prizor, a Beograđani su mu odmah nadenuli nadimak auto-kamikaza.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MOJ BEOGRAD (@moj_beo_grad_)

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

Ostavite komentar

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!