Vanda na sudu zbog navodne afere sa Hrvatom: “Decu su mi zbog toga maltretirali”

- Nikada nisam bila u vezi sa Brozovićem. Nikome nije jasno odakle ta lažna priča - rekla je Vanda

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Mehdi Taamallah / Crystal Pictures / Crystal pictures / Profimedia

Porodicu Ikardi konstantno prate kontroverze, a jedna od takvih uticala je na to da argentinski napadač napusti redove Intera.

Naime, kako tvrdi Ikardijeva supruga Vanda, on je bio primoran da napusti milanski tim nakon što su počele da kruže glasine da ga je prevarila sa saigračem.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Mauro je bio primoran da napusti Inter nakon objavljenih laži da sam u vezi sa njegovim saigračem Marselom Brozovićem – rekla je Vanda na suđenju novinaru kojeg je tužila zbog toga što je ovu vest pustio u javnost, prenosi “Index.hr”.

U februaru 2019. novinar Fabricio Korona objavio je da Vanda vara Ikardija sa hrvatskim reprezentativcem.

– Nikada nisam bila u vezi sa Brozovićem. Nikome nije jasno odakle ta lažna priča. Nikada nisam imala broj telefona Marsela Brozovića, nismo se ni družili- rekla je Vanda sudiji i dodala:

– Ova priča nam je napravila mnogo problema. I unutar i van porodice. Moju decu su maltretirali u školi, pravili su se problemi i mom mužu i meni, koji sam njegov agent. Ništa u toj priči nije bilo istina – kategorički tvrdi Vanda.

Ikardi je napustio Inter pola godine kasnije, a njegova naredna stanica bio je Pari Sen Žermen.

– Mauro je bio prinuđen da promeni klub. Inter ga je opterećivao, tražili su od njega da promeni agenta, uzeli su mu kapitensku traku… Nije to bilo zbog njegovih nastupa na terenu, već zbog ovog skandala. Taj članak je stvorio jaz između Ikardija, kluba, navijača i agenata – rekla je Nara.

Svedočenje Brozovića, koji je i tužio novinare, očekuje se na sledećem ročištu 25. maja. Tada će svedočiti i Ivan Perišić, još jedan hrvatski reprezentativac koji igra za Inter.

Bonus video:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar