Ručno rađene BURME od 14 karata: Hana Huljić i Petar Grašo nose isti BREND nakita kao Anđelina Džoli

Isplivali detalji o venčanom prstenju aktuelnog para

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Instagram

Pevač Petar Grašo i njegova izabranica Hana Huljić pre dva vikenda zakleli su se na večnu ljubav pred Bogom, a burme im je poklonio jedan od trojice kumova, slovenski kuvar Tomaž Kavčič.

– Burme su izrađene od četrnaestokaratnog zlata, roze boje. Prstenje je spolja matirano, a iznutra sjajno. Nekoliko dana nam je trebalo da se izradi prstenje jer smo u ovim burmama spojili Hanine i Petrove želje, pa su razgovori i konsultacije rezultirali ovim decentnim i elegantnim komadima – rekli su iz zlatare, piše 24sata.hr.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Kako se navodi, njihov nakit je tradicionalan, ručno rađen, uobličen u moderan dizajn koji obožavaju brojne zvezde poput Anđeline Džoli, Severine, Nine Badrić, Bože Vreće… Anđelina je njihov nakit nosila u Sarajevu 2012. na premijeri njenog rediteljskog filma gde je stigla s tadašnjim suprugom Bredom Pitom.

– Hanin prsten krasi jedan dijamant, a intimna poruka zapisana sa unutrašnje strane oba prstena ostaje tajna koju samo Petar i Hana mogu podeliti s javnošću – rekli su iz zlatare za pomenuti medij.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs, 24sata.hr

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar