Trener Partizana Aleksandar Stanojević dao je interesantan novogodišnji intervju, u kom je pričao o mnogim temama, ali najinteresantnije su bile one vezane za njegovu budućnost.
Prvo što se nameće, logično, bilo je pitanje da li je razmišljao o mestu selektora, s obzirom na to da je ono trenutno upražnjeno.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Međutim, takvih ambicija kod njega trenutno nema.
“Nemam tih ambicija. Trenutno stvarno nemam ambiciju da budem selektor i ne bih prihvatio taj poziv. Bukvalno jedina moja ambicija je vezana za Partizan”, istakao je za B92.
Da li je u pitanju dugogodišnja ili kratkoročna ambicija, Stanojević je nedvosmisleno odgovorio:
“Poznavajući mene sa mojim karakterom, teško da će biti dugogodišnja. Dogovor je da bude dugogodišnja, ali bio je takav dogovor i prošlog puta, pa na kraju nije ispalo tako. Ja sam takav karakter, teško mi je da ostanem duže iz hiljadu razloga. Ali, eto vidite, valjda nešto napravim, pa se uvek vraćam na mesto uspeha”, zaključio je Aleksandar Stanojević uz osmeh.
Atletiko “ojadio” Dijega Kostu: Ako ode u jedan od OVIH klubova – moraće da plati 25 miliona evra!






Komentari (0)