Bela kuća objavila reči na srpskom: Vučića hvale za hrabrost u odbrani naroda

Američki Nacionalni savet za bezbednost se oglasio posle sastanka u Vašingtonu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
FOTO: Instagram

Američki Nacionalni savet za bezbednost pri Beloj kući saopštio je danas da pozdravlja hrabrost predsednika Srbije Aleksandra Vučića.

Ne prestaje kuknjava u Prištini: Uklonjene TRI TAČKE sporazuma, zbog jedne nastao HAOS u delegaciji

NSC je na svom zvaničnom Tviter nalogu retvitovao reagovanje ministra odbrane Aleksandra Vulina ne nedavnu objavu portparolke ruskog Ministarstva spoljnih poslova Marije Zaharove.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Dobro rečeno: Veličina čoveka ne meri se ni veličinom stolice na kojoj sedi ni veličinom sile u čije ime govori, već veličinom hrabrosti da na svakoj stolici brani svoj narod i prijatelje svog naroda“, objavio je NSC, citirajući Vulinove reči.

List iz komšiluka hvali Vučića: U Vašingtonu povukao POTEZ KARIJERE

Vulin je tako u nedelju reagovao na objavu Zaharove na njenom Fejsbuk profilu, u kojoj je neprimerenom fotografijom scene iz filma “Niske strasti” prokomentarisala susret srpskog Vučića i američkog predsednika Donalda Trampa.

Portparol Kremlja Dmitrij Peskov rekao je ranije danas da je verovatno došlo do nesporazuma u vezi sa “pojedinim formulacijama” u objavi Marije Zaharove i istakao da su odnosi Srbije i Rusije strateškog karaktera, ali i da su Srbi za Ruse bratski narod.

Profesor fakulteta otkriva: Vučić ima sva ovlašćenja i prava da vodi pregovore i dijalog sa Prištinom

“Moguće je da je došlo do nesporazuma u vezi sa pojedinim formulacijama, ali znam da se moja koleginica izvinila. Stoga polazim od toga da niko neće posumnjati u privrženost i duboko poštovanje koje imamo prema Srbiji u celini i prema rukovodstvu”, rekao je Peskov, prenela je agencija TAS S.

Izvor: Tanjug

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar