“Da vidimo koliko će to trajati”: Novak otkrio kada planira da završi karijeru!

Đoković želi da bude u vrhu i sledeće godine

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Video/ X@ TennisChannel

Novak Đoković bio je blizu da osvoji 100. titulu u karijeri, ali ga je u tome sprečio Janik Siner koji je u finalu Mastersa u Šangaju bio bolji sa 2:0 u setovima.

Nakon poraza u finalu, Đoković je na konferenciju za novinare analizirao svoj nastup na turniru u Šangaju.

“Mislim da postoje neke pozitivne stvari koje mogu da izvučem. Prvo, moj nivo tenisa bio je zaista dobar na ovom turniru, verovatno najbolji od Olimpijskih igara u smislu kako sam se osećao, kako sam igrao, kako sam se borio. Danas sam uradio sve što sam mogao, on je zaslužio pobedu. Bio je prejak u važnim momentima. Takođe, mislim da sam danas u finalu igrao prilično dobro, što mi daje razlog da verujem da mogu još uvek da igram protiv ovih momaka, koji su najbolji na svetu. Nadam se da ću održati taj nivo u narednim mesecima i u budućnosti” – rekao je Novak Đoković.

Srpski teniser želi da bude u vrhu i sledeće godine.

“Sve dok mogu da igram kao ove nedelje, a mislim da mogu da budem rame uz rame sa najboljim igračima, sve dok je to slučaj mislim da ću osećati potrebu da se nadmećem i da će motivacija biti tu, pa da vidimo koliko će to trajati” – dodao je srpski as.

Kada je reč o još uvek aktuelnoj sezoni, Novak je ostvario ogroman uspeh, a to je osvajanje zlatne olimpijske medalje.

“Srećan sam zbog osvajanja zlatne medalje na Olimpijskim igrama. To je bio glavni cilj ove godine. Naravno da sam želeo da osvojim makar jedan grend slem ili neku veliku titulu, ali u redu je i ovako” – dodao je Đoković.

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar