Najvažniji čovek savremenog balkanskog šou-biznisa Saša Popović važi za radoholičara koga ni penzija nije uspela da stavi, kako sam kaže, na rezervnu klupu.
– Proslave praznika u našoj porodici nisu euforične jer volim mirnu atmosferu, vreme provedeno u dvorištu naše kuće ili na obali mora. Ako mene pitate, ja sam za sve vrste proslava, ali bez mnogo buke.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Pevač se između ostalog u intervjuu za Alo prisetio i užurbanog perioda koji je prošao u šoubiznisu.
– Više mi prijaju dani kada imam vremena za odmor od onih kada se radilo 24 sata dnevno, sedam dana u nedelji. U vreme najveće popularnosti bukvalno se nije znalo u kom gradu spavamo, a u kom se budimo. Sada sam u godinama kada se sa radošću sećam tog perioda, ali nikako mi ne nedostaje naporan rad.
Na pitanje da li je u redu da se Praznik rada obeležava neradom?
– Simpatično i, rekao bih, istinito pitanje. Ali što se mene tiče, potpuno je u redu. Lepo je kada se rad nagradi slobodnim danima ili mini-odmorom. Samo, nepravda je u tome što se i neradnici odmaraju tih dana.
Govoreći o svom poslu i da li estradu vidi kao rudnik u kome se traži zlato ili kao zlataru u kojoj se zlato obrađuje pevač je primetio jednu zakonitost šoubiznbisa.
– To je težak posao u kome je mnogo lakše uspeti nego opstati. Onaj kome je to pošlo za rukom zaista i vredi. Ovo se pokazalo na mnogim primerima, pa i na našem primeru.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)