Haos u Čelsiju: Na pomolu egzodus fudbalera, svi beže sa Stamford Bridža!

Veliko je pitanje šta će ostati od kluba

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto Dave Shopland / Shutterstock Editorial / Profimedia

Romanu Abramoviču su engleske vlasti zamrznule imovinu, zabranile mu poslovanje s pojedincima i kompanijama u Velikoj Britaniji te nametnule zabranu putovanja.

Jedan je od sedmorice ruskih oligarha koje su vlasti Ujedinjenog Kraljevstva stavile pod posebne sankcije.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Zbog svega toga u Čelsi, koji je Abramovič nakon sankcija odlučio da proda, vlada haos i zamrznuti su mu računi. Nekoliko sponzora je već prekinulo saradjnu s klubom i on će zbog ruskog vlasnika biti u velikoj finasijskoj krizi. Situaciju na Stamford Bridžu prate drugi evropski velikani koji žele da dovede igrače Čelsija.

Tako bi se Romelu Lukaku, prema najavama iz Italije, mogao vratiti u Inter, a Žoržinjo, jedan od najboljih fudbalera sveta u 2021. godini, mogao bi da ode u Juventus. S

Kao slobodni igrači sigurno odlaze Antonio Ridiger, Markus Alonso, Cesar Aspilikueta, Andreas Kristensen. Ridiger bi mogao u Real ili PSŽ, a Alonso, Aspilikueta i Kristensen bi karijeru mogli nastaviti Barseloni.

Bonus video:

Oglasio se Ronaldo posle ispisivanja istorije i “skandala”: Njegove reči je čekala fudbalska planeta

 

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar