“Još jednom spomeni mog oca i vidimo se na SUDU!” Ćerka Sinana Sakića urnisala Kristijana (FOTO)

Ćerka legendarnog pevača uputila više nego jasnu poruku Goluboviću

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: ATA images

Kristijan Golubović je već nekoliko puta do sada ulazio u javne rasprave sa Rašidom Sakićem, najstarijim sinom pokojnog Sinana Sakića, nedavno je govorio o poznanstvu sa legendarnim pevačem:

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Znate kako, Rašid je jedno, a pokojni Sinan i Džej nešto sasvim drugo. Ovaj dripac ne može ni da im prismrdi. Sinana sam poznavao još od kada sam bio klinac. Kretao sam se u tim krugovima i često se dešavalo da mi on i pokojni Džej pevaju. Oni su znali da sam ja galantan i da će od mene uvek dobiti kićanovića. Njih dvojica su bili boemi, to što su se drogirali nije uticalo na nas ostale. Sećam se jedne situacije, zove mene pokojni Sakić i kaže kako je sa Džejom i da hoće da dođu kod mene u Kraljevo. Znao sam ja da im treba kićanović, a čuo sam po glasu da su bili razvaljeni. Kažem ja Sinanu da ne kreću gde će tako pijani i drogirni i da ću im doneti pare sutra, ali ne, oni su bili pod gasom i došli su. Tada sam ja rekao Sinanu da ne podržavam to što radi, ali da su njih dvojica moji veliki prijatelji i da će zauvek ostati tako. Oni nisu bili tabletomani i budale, oni su bili boemi – govorio je Kristijan.

Foto: Printscreen Instagram Story

– Ovim karikaturama na baterije u poznim 50-tim neka neko objasni da Sinanu sigurno nije nikada manjkalo “kicanovića” u njegovom životu! Pogotovo ne od Lego “karikatura”. Toliko ti manjka medijskog prostora da moraš “hvaliti” ljude kojih više nema. Uostalom zna se ko je bio Sinan i šta је bio Sinan! Još jednom Sinana spomeni i ti ја se vidimo na sudu! To šta imaš sa drugom karikaturom isto me ne zanima ali Sinana da ne spominjete više, on da ti odgovori na ove gnusne laži ne može! – napisala je Sinanova ćerka Đulkica.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Djulkica Sakic Amzic (@djulkica)

BONUS VIDEO:

 

Izvor: Objektiv.rs, Informer

Komentari (0)

Ostavite komentar

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!