Kristina Spalević TRUDNA: Kristijan Golubović postaje otac po TREĆI put, podelio srećne vesti (FOTO)

Nije skrivao svoju sreću na društvenim mrežama

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Vladimir Šporčić

Kristijan Golubović započeo je svoju vezu sa Kristinom Spalević u “Zadruzi 4”, a iako su mnogi zadrugari sumnjali u to da će njihova ljubav uspeti nakon završetka rijalitija, oni su dokazali da veza neće biti kratkog daha.

Kristijan je sada podelio sa svojim pratiocima radosne vesti, a to je da postaje otac po treći put.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

– Rodbino, prijatelji, fanovi, po treći put ću postati otac. Ljubim vam dušu. A vi dušmani i hejteri JG  – napisao je Kristijan.

Podsećamo, Kristijan Golubović otac je dvoje dece – sina Lazara i ćerke Vere.

Kristijan je sina dobio 1994. godine sa tadašnjom partnerkom Danijelom. Kako navode mediji, njegov život bio je opasnosti, pa je Lazarova majka odlučila da u izvodu iz matične knjige rođenih ne piše da mu je otac Kristijan.

On je tokom učešča u “Farmi 6” priznao da je pred ulazak u rijaliti šou otišao u opštinu i priznao očinstvo. Lazar nije hteo da se eksponira u medijima, dok je njegov otac boravio u rijalitiju. Ipak, Lazar nikad nije krio da ima drugarski odnos sa tatom, kao i da ga je posećivao dok je bio u zatvoru. Mnogi kažu da neverovatno fizički podseća na oca.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar

Izdvojeno za vas