Humels zaboravio za koga igra: Tragična partija Nemca donela pobedu Bajernu u velikom derbiju (VIDEO)

Bavarci su ovom pobedom pobegli na +4 u odnosu na Milionere

Fudbaleri Bajerna savladali su Borusiju iz Dortmunda rezultatom 3:2 u okviru 14. Bundeslige.

Milioneri su poveli u petom minutu preko Julijana Branta, ali je posle četiri minuta Levandovski doneo izjednačenje Bavarcima, a golu je prethodio užasan pas Matsa Humelsa, što je iskoristio Miler da asistira poljskom napadaču.

Preokret Bajernu je doneo Kingsli Koman pred sam kraj prvog poluvremena i tim rezultatom se otišlo na odmor između dva poluvremena.

Erling Haland je posle tri minuta drugog poluvremena poravnao rezultat, lepim pogotkom je savladao Manuela Nojera.

Humels je bio odsutan tokom cele utakmice i direktan je krivac za treći gol, pošto je napravio penal, a taj poklon je iskoristio Levandovski i svojim drugim golom na ovom meču je novu prednost za svoj tim.

Nisu uspeli igrači Dortmunda da isprave grešku svog kolege i Bajern je ovom pobedom pobegao na +4 u odnosu na Milionere.

U narednom kolu Borusija gostuje Bohumu, dok Bajern dočekuje ekipu Majnca.