Partizan će za nešto manje od dve nedelje na svom stadionu ugostiti ekipu Anortozisa u okviru poslednjeg šestog kola grupne faze Lige konferencija.
Crno-beli su sebi doslovno zakomplikovali život porazom u Talinu od Flore, tako da sada pored estonskog predstvnika i kiparski klub, zbog pobede nad Gentom, ima priliku da se nađe u nokaut fazi.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Zata je Partizanu neophodan remi, ali bi u slučaju poraza ispali iz daljeg takmičenja jer bih pretekao Anortozis, koji veruje u pobedu.
– Pokazali smo protiv Genta da smo dobar tim, odigrali smo dobru utakmicu i moramo ovako da nastavimo i u domaćem prvenstvu. Imamo šansu, poslednje kolo, ići ćemo u Beograd po pobedu, po prolaz dalje. Pokazali smo da možemo da pobedimo velike timove i siguran sam da možemo do trijumfa za evropsko proleće – rekao je Mihalis Joanu vezisa Kiprana.
Čuveni Temur Kecbaja, koji se nalazi na klupi Anortozisa veruje da njegov tim može do pobede.
– Sve vreme smo verovali da možemo, da ima nade za nas. Izborili smo se da odluka padne u poslednjem kolu – istakao je gruzijski stručnjak.
BONUS VIDEO:
Iliev kritikovao posle teškog poraza: Opustili ste se i potcenili rivala, nema šta mnogo da se priča







Komentari (0)