“Bavaraci” preživeli zimu u Kijevu: Majstorija Levandovskog i gol Komana doneli pobedu Bajernu!

Pogodak Garmaša je samo povećao uzbuđenja u prestonici Ukrajine

Fudbaler Bajerna pobedili su Dinamo u Kijevu sa 1:2 u utakmici petog kola grupe E Lige šampiona.

To sada znači da se prvak Nemačke nalazi na vrhu sa maksimalnim učinkom od pet pobeda i ima gol razliku 19:3.

Bajern je još ranije osigurao nokaut fazu, ali svejedno je jurio pobjedu u snežnom Kijevu.

Noć je obiežila majstorija Roberta Levandovskog, koji je u 14. minutu postigao spektakularan gol popularnim makazicama za 0:1, da bi Kinsli Koman silovitim udarcem u 42. minutu povisio na 2:0.

U nastavku Ukrajinci preko Garmaša smanjuju u 70. minutu, ali ne uspevaju da se u potpunosti vrate u meč, pa su ostali na jednom bodu i posljednji su tim grupe E.

Drugi meč u grupi igraju Barselona i Benfika od 21 sat, a taj meč itekako je važan jer se radi o direktnoj borbi za drugo mesto i prolaz u nokaut fazu.

Пласман обезедио SofaScore LiveScore

Nepozvani gost na meču Dinama i Bajerna: Navijač utrčao na teren i prekinuo susret Lige šampiona! (VIDEO)