Zvezda slavila protiv Radničkog, Ben doneo važna tri boda!

Crveno-beli su ovim trijumfom došli do 32. boda

Crvena zvezda je uspela da savlada Radnički iz Niša sa 1:0 (0:0) u meču 14. kola Superlige Srbije.

Nakon teškog meča i boda protiv Midtjilanda, izabranici Dejana Stankovića su uspešno prebrodili i nezgodnu utakmicu protiv Nišlija i golom Bena u 53. minutu osvojili vredna tri boda.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

U prvom poluvremenu nije bilo golova, iako je Zvezda čak 13 puta šutirala u gol Kahrimana, nijedna nije završila u mreži.

Stanković je odlučio da odmori nosioce tima, pa su igrači koji su se našli na terenu opravdali očekivanja kako trenera, tako i navijača.

Crveno-beli su ovim trijumfom došli do 32. boda i zauzimaju drugu poziciju uz 5 bodova i utakmicu manje od Partizana, dok je Radnički skliznuo na 11. mesto sa 14 bodova.