Lajović poražen od anonimusa: Kraj za Srbina u Belgiji!

Rindernek je slavio posle tri seta

Srpski teniser Dušan Lajović nije uspeo da se plasira u četvrtfinale turnira u Antverpenu.

On je danas u osmini finala poražen od Artura Riderneka, koji je od njega slabije plasiran za tridesetak mesta na ATP listi.

Rindernek je slavio posle tri seta, rezultatom 6:3, 4:6, 6:2, a meč je trajao sat i 55 minuta.

Lajović je dobro započeo meč, odmah je stigao do brejka prednosti, poveo sa 2:0 u prvom setu, ali onda je usledio veliki pad u njegovoj igri, što Francuz koristi i dobija pet gemova zaredom, čime je prelomio set u svoju korist.

U drugom setu je našem teniseru bio dovoljan jedan brejk za izjednačenje na 1:1 u setovima, ali je u trećem Lajović opet “potonuo” i Rindernek je zasluženo izborio plasman u četvrtfinale.

Veliki preokret na pomolu: Novak Đoković ipak igra na Australijan openu – ovo su reči koje ohrabruju!