Burno u Rimu: SMS dokrajčio Inter, dečačke suze fudbalera Lacija na kraju meča! (VIDEO)

Fenomenalna utakmica u prestonici Italije

Sjajan meč odigran je na Olimpiku, Lacio je nakon preokreta slavio nad Interom sa 3:1 (0:1).

Početak meča pripao je Interu, koji je već u 12. minutu poveo golom Perišića sa bele tačke.

Tim rezultatom završen je prvi deo meča. Dok je u drugom viđeno mnogo uzubđenja. Imobile je sa “bele tačke” doveo svoj tim do izjednačenja.

U nastavku je viđena velika drama, Di Marko je ostao na travi, a “nebesko plavi” nisu reagovali u duhu fer-pleja, već su nastavili napad. Anderson je doneo preokret Rimljanima. Usledilo je koškanje, a situacija se jedva smirila.

I za kraj je viđena velika majstorija Sergeja Milinković Savića koji je na ubačenu loptu Alberta maestralno glavom tukao po lopti i postigao zaista prelep pogodak.

Po završetku meča Luis Felipe je zaradio crveni karton i briznuo u plač zbog te odluke sudije, pošto je smatrao da nije zaslužio tu kaznu.

Pogba razočaran posle poraza: Potrebne su nam promene