Kad ne mogu Mesi, Nejmar i Mbape – može Hakimi: Marokanac u nadoknadi doneo pobedu Parižanima (VIDEO)

Na tabeli vodi PSŽ sa maksinalnih 21 bodova

Fudbaleri Pari Sen Žermena upisali su novu pobedu u francuskoj Ligi 1, a trijumf protiv Meca1:2 (1:1) na gostovanju izvojevali su tek u nadoknadi vremena.

Delovalo je da će vicešampioni Francuske doći do rutinske pobede, kada je Hakimi već u petom minutu pogodio mrežu Oukidja.

Međutim, Mec koji u dosadašnjem delu šampionata nema nijednu pobedu, nije se predavao. Kojate je posle sjajnog centaršuta Gueje izjednačio u 39.minutu. Do kraja prvog dela Mec je mogao i da povede, ali je Navas zaustavio šut Gueje.

U nastavku meča je bilo mnogo manje uzbuđenja. Šanse su za Parižane propustili Hakimi i Nejmar. I kada se očekivao poslednji zvižduk sudije, Nejmar je poslao loptu Hakimiju, a Marokanac je sa ruba šesnaesterca doneo trijumf Pari Sen Žermenu.

Na tabeli vodi PSŽ sa maksinalnih 21 bodova. Drugi je Marsej sa 14 i mečom manje, dok je na trećoj poziciji Anže sa 12 bodova.