Posetili ukletu kuću, pa se SLEDILI kad su ovo ugledali na prozoru (FOTO)

Radi se o kući o kojoj se naširoko govori zbog paranormalnih pojava

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Facebook/Paranormal Supernatural Investigation's Ireland

Irska grupa paranormalnih istražitelja posetila je zloglasnu vilu Mur Hol nakon što je čula razne priče o čudnim zvukovima i zbivanjima na tom području.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Kuća se nalazi u Karnakonu, nekad je pripadala poznatom irskom književniku Džordžu Muru, kao i njegovom sinu Džonu, prenosi Galway Beo.

Porodica Mur živela je u 18. veku, a Džon je tragično umro u 32 godine samo nekoliko nedelja nakon očeve smrti.

Navodno je književnik Mur pre useljenja već bio upozoren kako kuća donosi nesreću. Priča se kako je tamo ubijen davni kralj Dritliju koji je vladao u 4. veku.

Prema lokalnoj legendi, otac i sin Mur i Dritliju danas se obračunavaju sa svakim ko se usudi noću da zakorači blizu kuće.

– Kad stignemo na svako mesto, odmah fotografišemo jer verujemo da će, bez obzira na energiju, odlučiti da ostane ili da ode – napisala je grupa istražitelja nakon posete kuće.

U uglu prozora istražitelji su snimili nešto što izgleda kao jeziva figura koja ih očito gleda.

– Odmah na početku smo osetili da na tom mestu ima puno paranormalnih aktivnosti – dodali su paranormalni istražitelji.

Mnogi su komentarisali njihovu objavu na Fejsbuku, a jedan je napisao: “Volim ovo mesto. To je moje detinjstvo. Proveli smo dobrih nekoliko noći tamo po mrklom mraku i završili prestravljeni. Rekao bih da su tamo dobronamerni duhovi. ”

– Bio sam u toj kući pre jedne noći … nije potrebno da kažemo da smo puno brže izašli nego što smo ušli – rekao je drugi.

U građanskom ratu kuću su spalili do temelja i nikada je nisu obnovili. Ostale su više manje ruševine, no i dalje se može prepoznati zastrašujući izgled kuće.

Podrum ove uklete vile nalikuje na sablasni labirint s mračnih prostorija i podovima prekrivenim travom i blatom. Nije otvoren za javnost, ali očito ga redovno posećuju znatiželjni posetioci i istraživači urbanih područja.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs, 24sata.hr

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar