Šerif raspršio san Zvezde o Ligi šampiona: Ništa od duela sa Dinamom, crveno-beli idu ka Ligi Evrope

Sve je jasno, nema kalkulacija

Fudbaleri Crvene zvezde eliminisani iz daljeg toka kvalifikacija za Ligu šampiona od moldavskog Šerifa. Nakon 1:1 u Beogradu, Šerif je na svom terenu ove večeri savladao crveno-bele sa 1:0 i tako izbacio aktuelnog šampiona Srbije.

Nije ličila Zvezda na sebe ove večeri, a Šerif je vrebao i na kraju dočekao kisk srpskog šampiona. Trenutak odluke desio se u 47. minutu prvog dela kada je Borjan lobovan od strane Arbolede. Bio je to i jedini gol na ovoj utakmici.

Menjao je Stanković u nastavku igre, ali nedovoljno… Zvezda je bila potpuno van ritma i bez energije. Nisu uspeli da postignu gol, pa je san o plasmanu u LŠ raspršen!

TOK MEČA:

90. minut: Još četiri minuta nadoknade vremena.

89. minut: Prilika za Zvezdu! Rodić probija po levoj strani, šalje loptu u pet metara, ali nikoga nije bilo tu…

82. minut: Preti Šerif iz kontre, a Borjan čuva Zvezdu. Crveno-beli daleko od gola, ali i prolaska dalje…

71. minut: Sada preti i Šerif! Tukao je Kastanjeda iz daljine, a Borjan je vrhovima prstiju skrenuo loptu u korner.

68. minut: Ponovo preti Mirko Ivanić! Plasirao je loptu i bio neprecizan zamalo!

66. minut: Šansa utakmice za Mirka Ivanića! Promašio je iz situacije jedan na jedan!

63. minut: Najbolji igrač Zvezde Aleksandar Katai izlazi van igre, menja ga Krstičić.

61. minut: Tek što je ušao u igru, Nikolić je odmah uputio jak udarac, a Grk sjajno intervenisao.

59. minut: Nikolić menja Srnića.

53. minut: Zvezda i dalje traži taj završni pas i gol kojim bi sačuvala šansu…

46. minut: Stanković je iz igre izbacio Falka i Dionija, na terenu su Ben i Krstović.

POLUVREME:

45+2. minut: Veliki kiks odbrane Crvene zvezde i Milana Borjana. Arboleda je bio najviši u skoku i prebacio istrčalog golmana Zvezde.

45. minut: Novi pokušaj Falka, Grk na golu Šerifa je siguran!

42. minut: I Srnić je oprobao udarac iz daljine. Lopta je otišla preko gola…

35. minut: Sam finiš prvog dela. Šerif se polako budi, pravi rat na sredini terena.

25. minut: Zvezda pritiska domaći tim, Katai je najbolji na terenu i dominira u ovim trenucima.

17. minut: Uzvraća Šerif preko Traorea, na svu sreću po crveno-bele nije bilo gola.

12. minut: Zvezda je za sada bolji rival na terenu. I Falko je bio u dobroj situaciji, međutim, nije se snašao u završnici.

3. minut: Velika šansa za Zvezdu nakon kornera. Degenek je bio blizu, ali bez promene rezultata.

MEČ JE POČEO!

Sve što treba da znate o Šerifu i Tiraspolju: Zvezda ne igra u Moldaviji, već u državi unutar države!