Fudbaleri i automobili su nekako veza koja je oduvek bila raskošna i bogata, a od kada je enormni novac ušao u sferu najlepše sporedne stvari na svetu, stvari su otišle na neki drugi nivo.
Skupoceni automobili su nekako sastavi deo najvećih fudbalskih zvezda, što Dejan Stanković nesumnjivo jeste. Trener Zvezde iza sebe ima nestvarnu profesionalnu karijeru u kojoj je zaradio milione i milione evra.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Rad u Crvenoj zvezdi je nešto drugo, Deki sarađuje lepu svotu (oko 600.000 evra godišnje), ali novac mu sigurno nije prioritet. Svakako para ima, pa je nekako normalno da vozi luksuzna kola.
Stanković vozi Lamurgini Urus.
Konstruktori Urusa kažu da su inspiraciju za ovaj model potražili u legendama brenda kao što je Countach. I istinu govoreći, ima tu određenih sličnosti. Uprkos svojoj robusnosti, Urus je svakako zadržao proporcije kupea, i “preslikao” oštre linije Countacha. Zapravo, oštrih linija i preloma reklo bi se ima i previše, sve u cilju da se ovaj “bik” pokaže što razjarenijim.
Cena ove zverine je oko 170.000 evra.
Bonus video:







Komentari (0)