Mesijeve čarolije: Doktorat iz slobodnjaka i dve asistencije, Argentina je u polufinalu (VIDEO)

Kako igra ovaj čovek

Argentina je u polufinalu Kopa Amerike, a Lionel Mesi je najveći krivac za to.

Kapiten Gaučosa je pokazao zašto ima epitet fudbalskog božanstva i još jednom je demonstrirao svoje čarolije.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Mesi je sa jednim golom i dve asistencije “nacrtao” pobedu Argentine nad Ekvadorom od 3:0.

Prvo je na tacni namestio gol Rodrigu De Polu u prvom poluvremenu, da bi na samom kraju istu stvar uradio, samo što je ovoga puta strelac bio Lautaro Martinez.

A, za kraj – magija. Leo Mesi iz slobodnog udaraca i golčnina za TV špice. Čarobnjak je u 93. minutu stavio tačku na meč i zakazao duel sa Kolumbijom, koja je posle penala izbacila Urugvaj.

U drugom polufinalu igraju Brazil i Peru.

BONUS VIDEO:

Sudija koji je uništio Srbiju protiv Švajcarske: Ševčenko se unosio Brihu u lice, bilo je svega (FOTO)