Neobičan potez sudije obišao planetu: Haland nije verovao šta je arbitar tražio od njega (VIDEO)

Hit scena u poslednjem kolu Bundeslige

Veoma zanimljiva scena je obeležila kraj utakmice između Borusije i Bajera iz Lerkuzena, koja je završena pobedom ekipe iz Dortmunda rezultatom 3:1. “Milioneri” su ovom pobedom obezbedili Ligu šampiona sledeće sezone, međutim, tema ovog teksta je sudija Manuel Grefe, čiji je potez u roku od samo nekoliko minuta obišao planetu.

Naime, Manuel je po završetku meča razmenio dres sa supertalentovanim Erlingom Halandom!?. Obično smo je praksa da fudbaleri između sebe menjaju dresove, ali ovoga puta sudija je potpuno iznenadio javnost svojim pomalo neobičim potezom.

Glavni arbitar je jedva dočekao da odsvira kraj i odmah je krenuo ka Halandu, koji je prihvatio da razmeni dres sa njim.

Napadač Borusije je bio dvostruki strelac u pobedi svog tima i tako je stigao do magične brojke od 41 gola u svim takmičenjima.

Šou Filipa Kostića: Srbinu je dovoljno pet minuta da napravi čudo, samo je Miler bolji od njega (VIDEO)