Da oporavak od povrede ide u pozitivnom smeru potvrđuje i Ole Gunar Solskjer.
Unofficial word was he had distal quad strain. Which can take a normal recovery of 8-10 days to 6 weeks if serious. Maybe his scan this morning was fine but shouldn’t risk it with strains. Specially with #Rashford out.
— ManUtd ITK – MUFCReloaded (@MUFCReloaded) March 1, 2020
“Snimci su pokazali pozitivne stvari, ali mi ćemo mu dati vreme koje neophodno. On očajnički želi da se vrati, ali to neće učiniti dok u potpunosti ne bude spreman. Proći će još nekoliko meseci pre nego što ćemo ga videti na terenu. Ne možemo da žurimo. Ali, kada Markus bude spreman to će biti veliko pojačanje za nas. On želi da bude tu kada dođe sama završica, želi da pomogne momcima kada budemo igrali u finalu Lige Evrope ili FA kupa, ako prođemo. Takođe, mi imamo i Premijer ligu”, poručuje Solskjer.
Rašford je u januaru doživeo povredu leđa, a spekulisalo da bi pauza mogla da se produži do samog kraja sezone, ali na svu sreću izgleda da neće biti tako.
Najnovije sportske vesti čitajte i na našoj iOS i android aplikaciji – Objektiv.rs







Komentari (0)