Barsa s Marsa: Mesi terorisao Bilbao u finalu Kupa kralja, Baskijci izgubili dva trofeja za 14 dana!

Sjajan meč smo imali prilike da gledamo

Barselona je nakon sušne prošle godine osvojila trofej, uz pečat Lea Mesija – Barsa je u finalu Kupa kralja deklasirala Atletik Bilbao 4:0.

Ipak, titula najvećeg gubitnika ove godine ide Baskijcima, zato što su u dve nedelje ostali bez dva pehara Kupa. Pre 14 dana slavio je Real Sosijedad 1:0 golom kapitena Mikela Ojarzabala sa bele tačke u 63. minutu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Što se tiče ovogodišnjeg finala, Mesi je postigao dva gola, njegov prvi je još jedna potvrda vanserijske klase igrača koji je obeležio 21. vek.

Sada je pitanje da li će ovo biti njegov poslednji trofej u Barseloni, sa kojom mu 30. juna ističe ugovor.

U finalu je bilo rezultatske neizvesnosti do 60. minuta, mada je Barsa bila mnogo bolja, izgledalo je da svaki napad može da se završi golom.

Za osam minuta sve je bilo gotovo. Put ka pobedi otvorio je Grizman, tri minuta kasnije De Jong je pogodio za 2:0, a Mesi završio “blic-krig”.

A, Partizanu nije valjao? Maestralni Zakarić sa dva gola na “Koševu” vodi Borac ka tituli (VIDEO)