Šćepakadabra blista na Kipru: Novi gol napadača za Omoniju koja je sve bliža peharu (VIDEO)

Omonija posle ovog trijumfa ima 72 boda

Šampionat Kipra ulazi u samu završnicu, a ekipa Omonije je sve bliža osvajanju šampionske titule.

Večeras je tim iz Nikozije u utakmici 33. kola kao gost savladala ekipu Anortozisa rezultatom 2:0, a veliki doprinos tom trijumfu dao je srpski napadač Marko Šćepović.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

On je bio strelac drugog gola u 78. minutu meča, kada je praktično potvrdio trijumf svog tima, a prethodno je vođstvo Omoniji doneo Santoš u finišu prvog poluvremena.

Omonija posle ovog trijumfa ima 72 boda na vrhu tabele, četiri više, ali uz meč više u odnosu na drugoplasiranu ekipu AEL-a. U sledećem kolu će se upravo ove dve ekipe sastati u Nikoziji i u slučaju pobede Šćepović i drugovi bi napravili ključni korak ka osvajanju titule.

A, Partizanu nije valjao? Maestralni Zakarić sa dva gola na “Koševu” vodi Borac ka tituli (VIDEO)