Bruka golmana i defanzivca protiv Partizana: Ne jedan, već dva komična gola u mreži Inđije! (VIDEO)

Pri rezultatu 1:0, pogrešio je Danijel Kamu, a kasnije i čuvar mreže Marko Jovičić

Partizan je pritiskao, a samo šest minuta trebalo je izabranicima Aleksandra Stanojevića da postignu dva pogotka protiv Inđije.

Pri rezultatu 1:0, pogrešio je Danijel Kamu u 41. minutu, Takuma Asano je odlično poslao loptu do Lazara Markovića, a ofanzivni vezista Partizana uspeva da savlada Jovičića.

Do kraja poluvremena pao je još jedan gol i to u poslednjim sekundama. Posle jedne bezazlene situacije prilikom izvođenja auta domaći fudbaleri su poslali loptu Jovičiću. Golman Inđije pozajmljen iz Partizana dugo je razmišljao šta da uradi sa njom – pritiskao ga je Natho, a on se odlučio za dribling, pa dodavanje štoperu, što je iskoristio Asano, koji je pronašao Jojića i otada na semaforu piše 3:0.

Zaista bruka odbrane Inđije, krajnje neozbiljan pristup utakmici.

Partizan poveo sa bele tačke: Natho, Marković i Jojić “rešili” Inđiju već u prvom poluvremenu! (VIDEO)