Povreda reprezentativca Srbije: Dmitrović morao da napusti teren ranije (VIDEO)

Sevilja je kao gost pobedila Eibar sa 2:0

Fudbaleri Sevilje ostvarili su 12. pobedu u prvenstvu Španije ove sezone pošto su kao gosti savladli Eibar sa 2:0 (1:0).

Veliki peh za tim Eibara predstavlja povreda reprezentativca Srbije, golmana Marka Dmitrovića koji je teren morao da napusti u 61. minutu susreta.

Kada je reč o golovima Sevilja je povela u 28. minutu. Jusef en Nesiri je srušen u kaznenom prostoru, sudija je gledao VAR snimak i odlučio da pokaže na 11 metara, a uspešan izvođač bio je Meksikanac Lukas Okampos.

U nastavku, novi dobar napad Sevilje u 55. minuta, posle centaršuta sa desne strane Džordan je uklizao i poslao loptu u mrežu domaće ekipe za konačnih 0:2.

Bila je ovo treća uzastopna pobeda izabranika Đulena Lopetegija kojom su se učvrstili na trećoj poziciji.

Neven Subotić ima novi klub! Bio u priči za Liverpul, pa potpisao za poslednju ekipu austrijske lige!