Katastrofa Napolija u Veroni: Đenovi dovoljan minimalac protiv Kaljarija

Šokantan rezultat je zabeležila ekipa Đenara Gatuza

Fudbaleri Đenove savladali su minimalnim rezultatom 1:0 ekipu Kaljarija u okviru 19. kola  Serije A.

Jedini gol na meču postigao je Destro u 10. minutu, gosti su pokušavali da spasu rezultat do kraja, ali bezuspešno.

Popodne je svakako obeležio meč Verone i Napolija, koji su domaći na iznenađenje svih dobili sa 3:1.

Gosti sa juga Italije su poveli odmah u prvom minutu preko Irvinga Lozana, ali je potpuni sunovrat krenuo krajem poluvremena.

Izjednačenje Veroni u 34. minutu doneo je Dimarko, ali to je bio samo početak onoga što će uslediti.

Sredinom drugog dela preokret domaćima donosi Barak na asistenciju Zakanjija, koji je gol za 3:1 postigao pred kraj meč na dodavanje Darka Lazovića.

Liverpul i Junajted u klinču za štopera: Sjajni defanzivac na radaru engleskih velikana