Čak 18 golova u Bundesligi: Jović i Kostić vodili Frankfurt do pobede, Majnc iznenadio Lajpcig

Popodne prepuno golova u Nemačkoj

Veoma zanimljve utakmice mogli su da posmatraju ljubitelji nemačkog fudbala na terenima Bundeslige.

Meč koji je privukao najviše pažnje čini se da je pružio najmanje, a to je susret Bajer Leverkuzena i Volfsburga, koji je završen 0:1 za goste.

Jedini gol na meču za “Vukove” postigao je Baku u prvom poluvrmenu.

Čak šest golova je viđeno na meču Armenije Bilefeld i Ajntraht Frankfurta, od čega je pet završilo u mreži domaćina (1:5).

Andre Silva sa dva i Filip Kostić sa jednim golom su gostima doneli prednost od 3:0 u prvih 33 minuta.

Jedini gol za domaće postigao je Kordova u 36. minutu i to je bilo sve za prvi deo igre.

Nilson je postigao autogol u 55. minutu igre, čime manje više stavljen pečat na pobedu gostiju

U drugom poluvremenu je u igru ušao Luka Jović, koji je ponovo iskoristio šansu i postigao pogodak, kojim je stavljena tačka na meč.