Jović ponovo ušao sa klupe, Ajntraht remizirao!

Uzbudljiv meč u Frajburgu

Najviše golova viđeno je na meču u Frajburgu gde je domaći tim odigrao 2:2 protiv Ajntrahta iz Frankfurta u duelu 17. kola Bundeslige.

Gosti iz Frankfurta, za koje je Luka Jović ušao u drugom poluvremenu, poveli su već u šestom minutu kada je Amin Junes postigao lep pogodak nakon izuzetnog pasa.

Rani zaostatak kao da je motivisao domaćina, pa mrežu gostiju pogodili u 32. minutu kada je Roland Salai izvrsno lobovao golmana Ajntrahta.

Usledilo je uzbudljivih 15-ak minuta do kraja prvog poluvremena, gol je visio u vazduhu na obe strane, ali su mreže ipak ostale mirne do odlaska na odmor.

Ništa manje uzbudljivo nije bilo ni u nastavku, a prvi do gola su došli fudbaleri Frajburga kada je Nil Petersen bio najprosebniji nakon obijene lopte zatresavši mrežu.

Trener gostiju je pokušao da nadomesti zaostatak uvođenjem Luke Joviča u 66. minuta, a 10 minuta kasnije protivnički prvotimac Kevin Šoterbek je to učinio umesto Srbina. Na semaforu je stajalo 2:2.

Zvezda pojačala ponudu za Falka, na stolu više od 1.000.000!