Kolarov sa Interom prošao dalje: Fiorentina pala u finišu produžetaka (VIDEO+FOTO)

Za tim iz Firence, Nikola Milenković odigrao je ceo meč, dok je Dušan Vlahović ušao u igru u 57. minutu

Inter iz Milana plasirao se u četvrtfinale Kupa Italije pošto je u gostima pobedio Fiorentinu sa 2:1 posle produžetaka.

Tim iz Milana poveo je golom Artura Vidala u 40. minutu iz penala, a izjednačio je Kristijan Kuame u 57. i tim rezultatom završeno je regularnih 90 minuta igre. Pobedu Interu i plasman u četvrtfinale doneo je Romelu Lukaku u 119. minutu.

Za Fiorentinu je Nikola Milenković odigrao ceo meč, dok je Dušan Vlahović ušao u igru u 57. minutu. Sa druge strane Aleksandar Kolarov je u ekipi Intera odigrao svih 120 minuta i bio jedan od najboljih igrača na terenu.

Inter će u četvrtfinalu igrati protiv gradskog rivala ekipe Milana koja je eliminisala Torino posle boljeg izvođenja penala.

Zagrevanje, ali bukvalno! Hit scena sa španskog derbija: Fudbalska Evropa priča o ovoj slici! (FOTO)