Sjajan meč u Torinu, Juventus slomio Sasuolo: 4 gola, dve povrede i crveni karton!

Konačni udarac Sasuolu zadao je Kristijano Ronaldo

Juventus je u 17. kolu Serije A, slavio protiv Sasuola rezultatom 3:1 (0:0)

Nije bilo golova u prvom poluvremenu, ali su se dogodili pehovi na strani domaćeg tima.

Paolo Dibala i Veston Mekeni su se povredili i morali su da napuste igru. Na isteku nadoknade u prvom delu, Obiang je oštro startovao nad Kijezom i zaradio direktan crveni karton, a izabranici Andrea Pirla su umalo ostali bez još jednog igrača.

Drugo poluvreme bilo je mnogo bolje, posebno za domaći tim. Danilo je načeo goste u 50. minutu. Ubrzo je usledilo izjednačenje, a precizan je bio Defrel osam minuta kasnije.

Čekalo se vie od pola sata da Juventus ponovo povede i to se dogodilo u 82. minutu kada se u listu strelaca upisao Ramzi.

Konačni udarac Sasuolu zadao je Kristijano Ronaldo u drugom minutu nadoknade za 3:1.

Vlahović je čuvar Fiorentine: Još jedan gol srpskog napadača! (VIDEO)