Kandreva i Keita fatalni po Inter: Mihajlović ostao bez dva boda u nadoknadi

Veoma interesantne duele smo imali prilike da gledamo ovog popodneva na fudbalskim terenima u Italiji

Najveći deo mečeva današnjeg programa u Seriji A počeo je od 15 časova, a na svakom je palo minimum dva gola.

Svakako najzanimljiviji meč dana bio je duel između Sampdorije i Intera u kome je potpuno neočekivano slavila domaća ekipa.

Na početku meča je Aleksis Sančez propustio šansu da “neruazurima” donese prednost sa bele tačke.

Igrač Intera na pozajmici u Sampdoriji, Antonio Kandreva, bio je poguban za matičnu ekipu, pošto je sa penala doneo prednost desetak minuta od promašenog kaznenog udarca Sančeza.

Ubrzo je svoju priliku krajem prvog poluvremena iskoristio i Keita Balde, čime je prednost udvostručena.

U drugom poluvremenu De Fraj je jedini uspeo da postigne pogodak, koji je na kraju bio utešan za Inter.

Atalanta je dočekala Parmu, kao apsolutni favorit što je i opravdala ubedljivom pobedom od 3:0.

Bolonja je imala prednost protiv Udinezea do 92. minuta, ali je pogodak u nadokandi sprečio ekipu Siniše Mihajlovića da više odmakne od zone ispadanja.