Stigao je u Humsku 1. jula 2019. godine iz Podgoričke Budućnosti, ali nikada nije dobio pravu šansu u dresu crno-belih. Posle pozajmice i mnogo sati provedenih na klupi i van protokola, Periša Pešukić će napustiti redove Partizana, prenosi Telegraf.
Svima je jasno da Aleksandar Stanojević ne računa crnogorskog fudbalera, koji je u narednom periodu morati da potraži drugu sredinu, pošto u Humskoj nemaju želju da nastave saradnju i pruže šansu 23-godišnjem defanzivcu.
Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs
Ni kod Sava Miloševića nije imao prostora za igru, pa je svima bilo jasno nakon vraćanja na pozajmicu u Budućnost da za njega nema sreće u dresu Partizana.
Od kada je došao u klub, Pešukić je upisao samo jedan duel u Superligi Srbije i jedan u Kupu Srbije. Ukupno 180 minuta je proveo u dresu crno-belih.
Prebizarno: Nova informacija o Maradoninoj smrti – ovo se nikad pre nije desilo!







Komentari (0)