Završena NEIZVESNOST: Selektor može da odahne, Srbija KOMPLETNA juriša na pobedu protiv Škotske

Finalna utakmica baraža za odlazak na Evropsko prvenstvo igra se u četvrtak od 20:45 u Beogradu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Fudbalski savez Srbije/Facebook.com

Od nedelje uveče je vladala neizvesnost hoće li Ljubiša Tumbaković moći da računa na sve snage koje je pozvao uoči baraž okršaja sa Škotskom i utakmica u Ligi Evrope.

Sporni su bili igrači iz Italije nakon što su pojedinim klubovima iz Serije A tamošnje vlasti poručile da ne dozvole odlazak fudbalera na okupljanje reprezentacija zbog širenja koronavirusa, a to se odnosilo na veliki broj “Orlova”.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Kako sada stvari stoje ipak će svi biti na raspolaganju selektoru za meč sa Škotskom.

Prvo su Aleksandar Kolarov i Sergej Milinković Savić sleteli u nedelju uveče u Beograd, trajale su peripetije oko Nikole Milenkovića i Dušana Vlahovića, ali izgleda da stižu i oni.

Bilo je malih poteškoća, posebno, zbog situacije u Toskani, gde su testirani, a kako prenosi “Sport Klub” njih dvojica kasno večeras stižu u Srbiju, pa će tako već od od utorka biti na raspolaganju Ljubiši Tumbakoviću na treninzima.

Nema šta, veliki podstrek za Srbiju uoči utakmice odluke protiv Škota u četvrtak na Marakani.

Škoti traže POMOĆ od Italijana: “Sergej je jedan od najboljih fudbalera koje je Srbija ikada imala”

Izvor: Objektiv.rs, Telegraf

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar