Neverovatan prosek od 2 gola po meču: Neuništivi Levandovski nastavlja da MELJE RIVALE! (VIDEO+FOTO)

Sjajni Poljak već došao do dvocifrenog golgeterskog ulčinka u Bundesligi, Lajpcig ipak lider

Bajern je fantastičnu formu iz Lige šampiona, preneo i na domaće prvenstvo. Osmostruki uzastopni šampion Nemačke slavio je kući protiv Ajntrahta 5:0

Bavarce je do pobede predvodio Pojak Robert Levandovski, koji je od 10. do 60. minuta kompletirao het-trik. Drugi pogodak postigao je u 26. minutu.

Po izlasku iz igre sjajnog strelca, koji ima prosek od dva gola po utakmici Bundeslige ove sezone, upisao se u strelce i Liroj Sane. Niko pre njega nije na prvih pet mečeva postigao deset golova.

U finišu je za Bavarce pogodio i engleski tinejdžer Musijala.

Bajern je ipak, drugi, pošto ja Lajpcig maksimalan u svih pet utakmica prvenstva – izabranici Julijana Nagelsmana su na Red Bul areni savladali Hertu 2:1.

Gosti su poveli u 8. minutu preko Kordobe, tri minuta kasnije je izjednačio Upamekano, da bi Zabicer realizovao penal u 77. minutu.

Domaćinu je posao olakšao drugi žuti karton Holanđanian Zefuika u 50. minutu.

Borusija Menhengladbah je slavila u Majncu 3:2, dok je Union Berlin kući remizirao sa Frajburgom 1:1.

NIJE ŠALA: Nestvarna situacija u Holandiji, Tadićev Ajaks postigao ČAK 13 GOLOVA! (FOTO)