SPISAK OSTALIH

Rastino hapšenje UZDRMALO estradu! Kolege pevači u panici zbog crnog SPISKA u policiji

"Pojedini pevači su čak i zvali direktno Rastu svaki put kada im je trebala marihuana za opuštanje i kako bi ih Đurić spojio sa dilerima!"

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Stefan Đurić Rasta, Foto: Printscreen/Youtube

Lista pevača sa kojima se reper viđao je duga, a njihova druženja su se često dešavala u njegovom studiju, gde su navodno zajedno konzumirali nedozvoljene supstance“.

Stefanu Đuriću Rasti određen je pritvor u trajanju od 30 dana nakon što je policija kod njega pronašla pet grama marihuane, a potom i oko 600 grama skanka u njegovom stanu.

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju – Objektiv.rs

Dok mnoge Rastine kolege izbegavaju da komentarišu njegovo hapšenje, dotle oni koji su bili u bliskom kontaktu sa Đurićem strahuju da će ih policija dovesti u vezu sa ovim slučajem, ekskluzivno saznaje „Alo!“.

KOLEGE SA ETSRADE U STRAHU

Kako naš izvor tvrdi, Rasta je blizak sa mnogim estradnjacima, sa kojima je navodno zajedno konzumirao narkotike, a koji poslednjih dana strepe da će ih zadesiti ista sudbina kao i Đurića.

Rasta na saslušanju izneo NEVEROVATNU tvrdnju, pa rekao da se PLAŠI za svoju bezbednost 

– Rasta nikada nije krio da konzumira marihuanu, ali je svoja prijateljstva sa estrade, kao i privatna okupljanja sa estradnjacima krio kao zmija noge. Ipak, lista pevača sa kojima se viđao je duga, a njihova druženja su se često dešavala u njegovom studiju. Tu je Rasta opušteno konzumirao marihuanu i delio ju je navodno sa svima koji su mu to tražili. Pojedini od njih su čak i zvali direktno Rastu svaki put kada im je trebala marihuana za opuštanje i kako bi ih Đurić spojio sa dilerima. On im je svaki put govorio da ne može da im pomogne jer nije želeo da se izlaže bespotrebnom riziku. Budući da je Rasta mesecima bio na posebnim merama policije, malo je reći da su sada mnogi preplašeni – kaže izvor, koji navodi da je strah estradnjaka opravdan tim pre što će policija tokom istrage morati da proveri sve Rastine kontakte.

Rasta se tokom saslušanja branio da je bio jedini konzument droge koja je pronađena u njegovom stanu, ali će se istragom utvrditi sve okolnosti koje su dovele do njegovog hapšenja. Policija ozbiljno radi svoj posao, a to znači da će proveriti sve sumnjive reperove kontakte, ali i sve one sa kojima se viđao i čuo poslednjih dana – navodi izvor i otkriva da je hapšenje popularnog repera dobar pokazatelj da zakon važi za sve, pa i za bahate estradnjake.

Rastino hapšenje je odličan pokazatelj javnosti da smo pred zakonom svi jednaki. Dosta je bilo bahaćenja pojedinih ljudi sa estrade, koji su uvek vešto uspevali da se izvuku iz raznih nezakonitih radnji – zaključuje izvor za „Alo!“.

Izvor: Alo

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar