Utakmica za pamćenje: Penal, dva preokreta, PRVI PORAZ Partizana (VIDEO+FOTO)

Novi Pazar pobedio je crno-bele iz Beograda rezultatom 3:2

Foto/FK Partizan

Hvala vam što ste pratili tekstualni prenos meča Novi Pazar – Partizan na portalu objektiv.rs.

90′ KRAJ UTAKMICE!!!! Fudbaleri Partizana poraženi su u Novom Pazaru sa 3:2. Crno-beli doživeli su prvi poraz ove sezone u Superligi u utakmici koja je bila izuzetno uzbudljiva sa dva velika preokreta

86′ Partizan pritiska i pokušava da stigne do izjednačenja

80′ Ivanović je mogao da donese izjednačenje, ali je pogodio prečku

78′ GOOOOOLLLLLLLLLL!!! Kakva luda utakmica, Novi Pazar ponovo vodi. Velika greška  Ostojića, koju je  ovoga puta iskoristio Refkija Resić 3:2

73′ GOOOOOOLLLLLL!!! Novi Pazar je izjednačio, 2:2. Sise je centrirao sa desne strane, a rezervista Nemanja Perić izjednačio je rezultat

70′ GOOOOLLLLLL!!! Partizan je golom Asana preokrenuo rezultat 2:1. Iskoristio je Japanac svoju brzinu i nakon sjajne lopte Sume savladao Drobnjaka za potpuni preokret gostiju

63′ Novi Pazar je imao stopostotnu priliku preko Tomića

59′ GOOOOOLLLLLLL!!!! Posle velike gužve u kaznenom prostoru domaćih, nakon nekoliko pokušaja Sejduba Suma je sproveo loptu u mrežu i izjednačio rezultat na 1:1

53′ Još jedan šut u okvir gola Novog Pazara, šutirao je Urošević iz slobodnog udarca

52′ Prva velika šansa za Partizan u drugom poluvremenu, imao je Drobnjak malo sreće jer je lopta išla direktno u njega tako da nema promene rezultata

46′ Počelo je drugo poluvreme u Novom Pazaru

DRUGO POLUVREME:

45′ Kraj prvog poluvremena, Novi Pazar vodi golom Nikola Nedeljković iz penala sa 1:0

39′ Miletić je šutirao i namučio golmana Novog Pazara mada na prvi pogled i nije izgledalo da će tako biti

26′ Vitas je sjano skočio posle kornera, Drobnjak fenomelano intervenisao

21′ GOOOOLLLLL!!!! Novi Pazar vodi sa 1:0. Zdjelar je skrivio penal nad Hadžibulićem, a precizan sa bele tačke bio je  Nikola Nedeljković

13′ Malo je nedostajalo da Partizan povede i to autogolom posle nezgodnog  centaršuta Natha

10′ Probao je Stevanović iskosa sa leve strane, ali ponovo šut ide pravo u ruke golmanu domaćih

8′ Nije uspeo Asano da uposli Sadika i lopta je prošla kroz peterac, napada Partizan od samog starta utakmice

4′ Sadik ponovo pokušava, ali ovoga puta u golmana domaćih

2′ Dobar pokušaj Sadika i prvi korner za ekipu Partizana

Foto/objektiv.rs

1′ Počela je utakmica u Novom Pazaru, trenutna temperatura je 17 stepeni

PRVO POLUVREME:

SASTAVI:

Novi Pazar: Drobnjak, Sise, Vukajlović, Kurdić, Nedeljković, Delimeđac, Kovačević, Tomić, Kecap, Dragutinović, Hadžibulić

Partizan: Popović, Miletić, Ostojić, Vitas, Urošević, Zdjelar, Natho, F. Stevanović, Suma, Asano, Sadik

Dobrodošli na tekstualni prenos meča između Novog Pazara i Partizana na portalu objektiv.rs

Šef stručnog štaba crno-belih Savo Milošević istakao je da njegov tim mora da popravi mnogo nedostataka u igri iz prvog susreta, kao i da će igranje pred praznim tribinama značajno olakšati ostvarenje cilja:

’’Čeka nas težak posao na početku prvenstva, protiv ekipa koje tradicionalno dobro igraju protiv Partizana. Čeka nas više ili manje ista priča. Veći deo će zavisiti od nas, a nadam se da će biti bolji ulaz i prvo poluvreme u odnosu na duel sa Napretkom. Suština je ono što ćemo mi raditi na terenu. Moramo da popravimo mnogo stvari u odnosu na prvu utakmicu, ako želimo dobar rezultat. Neće biti publike, to može malo da nam olakša situaciju. Moramo na terenu da pokažemo da smo bolji i spremniji.’’

Izabranici Sava Miloševića žele da ostvare još jedan trijumf, nakon onog početnog u Kruševcu nad Napretkom sa 3:1.

Fudbaleri Partizana u okviru drugog kola Superlige gostuju ekipi Novog Pazara. Partizan je u prvom kolu savladao Napredak u Kruševcu, dok je Novi Pazar izgubio od Crvene zvezde.