Vozila motor, pa sletela s puta: Leskovčanka teško povređena u saobraćajnoj nesreći

Udes se dogodio na Vlasinskom jezeru

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
policija
Foto: Printscreen/Youtube

Žena (43) iz Leskovca teže je povređena u saobraćajnoj nezgodi koja se dogodila na Vlasinskom jezeru kod mesta Promaja, saopštila je PU Vranje.

Nezgoda se dogodila u subotu, oko 15 i 20 časova kada je motocikl “honda” leskovačkih registarskih oznaka kojim je upravljala žena iz Leskovca, sleteo s puta. Tom prilikom žena je zadobila teške telesne povrede i lekarska pomoć ukazana joj je u Zdravstvenom centru u Surdulici, nakon čega je upućena na dalje lečenje u ZC u Leskovcu.

Uviđaj su po ovlašćenju zamenika tužioca Osnovnog javnog tužilaštva u Vladičinom Hanu, izvršili pripadnici policije PS u Surdulici.

Na području Policijske uprave u Vranju prethodnog vikenda, registrovane su četiri saobraćajne nezgode. Jedna osoba je zadobila teške, a dve lake telesne povrede. Tri lica su zdržana zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola, saopštila je policija.

Milutin sleteo autom s puta i zakucao se u kamion: Na mestu ostao mrtav

Izvor: Kurir

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar