Završeno UZBUDLJIVO kolo: Inter za samo četiri minuta do PREOKRETA i pobede! (VIDEO+FOTO)

"Neroazuri" slavili su protiv "mlekadžija" u gostima 2:1

Foto/Tanjug/Marco Alpozzi/LaPresse via AP

U poslednjoj utakmici uzbudljivog 28. kola italijanske Serije A Inter je kao gost pobedio Parmu 2:1. Domaći tim je sjajno počeo meč. Žervinjo je primio dugački dijagonalni pas, zalomio dvojicu rivala i efektno savladao Handanovića u 15 minutu za prednost popularnih “mlekadžija”.

Inter je tek u samoj završnici uspeo da preokrene rezultat i to za samo četiri minuta. Dobre prilike za izjednačenje propustili su Romelu Lukaku i Aleksis Sančez pre nego što je Stefan de Vrij uspeo da pogodi u 84. minutu za 1:1 kada je bio najsnalažljiviji posle kornera i glavom zatresao mrežu.

Juraj Kučka je protestvovao kod sudije, ko zna šta mu rekao i dobio direktan crveni karton, a brojčanu prednost na terenu Inter je materijalizovao golom Bastonija u 87. minutu susreta.

Ovom pobedom Inter je ostao na trećem mestu, sa četiri boda manje od Lacija, a osam od Juventusa.