Bajern dao gas, pa “samleo” Hertu! (VIDEO)

Bavarcima dovoljno poluvreme

Tanjug/Soeren Stache/dpa via AP

U 18. kolu nemačke Bundeslige, fudbaleri minhenskog Bajerna savladali su Hertu u Berlinu rezultatom 4:0.

Gosti iz Bavarske su zatresli mrežu rivala nakon dosta bolje igre već sredinom prvog poluvremena, ali je pogodak Levandovskog bio poništen zbog ofsajda.

Do odlaska na odmor pripretio je i Perišić, ali prava kanonada usledila je u drugom delu meča.

Igrao se 60. minut kada je Tomas Miler iz neposredne blizine matirao Jarštajna i tako doveo svoj tim u vođstvo.

Tri minuta kasnije ponovo je poništen gol Levandovskog, ali je zato Poljak u 73. minutu iskoristio najstrožu kaznu i savladao golmana Herte.

Na 3:0 povisio je Tijago Alkantara tri minuta posle Levandovskog, da bi konačan rezultat postavio Ivan Perišić golom u 84. minutu igre.

Reprezentativac Srbije Marko Grujić odigrao je čitav meč u dresu Herte.

Izvor: Objektiv, Sportske.net