Fudbaleri Crvene zvezde eliminisani su iz kvalifikacija za Ligu šampiona porazom na stadionu “Rajko Mitić” od Hapoel Ber Ševe rezultatom 2:0, dok je prvi meč završen pobedom izraelskog tima od 1:0.
Crveno-beli će evropski put nastaviti u plej-ofu za Ligu Evrope, gde će mu protivnik biti Viktorija iz Plzenja.
Nakon neuspeha u dvomeču, aktuelna je situacija oko napadača Džeja Enema.
Iako u prethodnom periodu nije dobijao šansu kod trenera Dejana Stankovića, holandski internacionalac iznenađujuće se našao u startnoj postavi u revanš susretu protiv Hapoela.
Prema saznanjima “Meridian sporta”, za Enema je stigla zvanična ponuda iz Moskve u iznosu od 8.000.000 evra.
Odlaskom Stankovića sa mesta šefa stručnog štaba, konačna odluka o statusu bivšeg igrača OFK Beograda biće prepuštena novom treneru.
Eventualna prodaja predstavljala bi značajan finansijski priliv za klub, s obzirom na izostanak prihoda od plasmana u Ligu šampiona.
Iako je ranije privlačio pažnju Štutgarta, a iz Zvezde pokušavali da podignu cenu, realizacija transfera u Rusiju trenutno je na čekanju do imenovanja novog rukovodioca stručnog štaba







Komentari (0)