Bivša američka teniserka Kris Evert kaže da se njen “neumoljivi” rak vratio po treći put.
Legendarna teniserka (71) je prvi put za rak jajnika saznala u decembru 2021. godine.
Evert, osvajačica 18 Grend slem titula, saopštila je loše vesti.
“Oduvek sam verovala u otvorenost i iskrenost u vezi sa svojim zdravstvenim putovanjem. Prošlog vikenda, nakon što sam se podvrgla skeneru, saznala sam da mi se rak jajnika vratio. Već sam podvrgnuta operaciji kao prvom koraku u oporavku, a hemoterapiju ću početi u narednim danima”, saopštila je Evert.
Zbog lečenja Evert neće biti na Vimbldonu i generalno će u narednih nekoliko meseci biti van posla.
Samo su Serena Vilijams (23) i Štefi Graf (22) osvojile više Grend slem titula u Open eri od Evert.
BONUS VIDEO:







Komentari (0)