Vratio se… Legendarna teniserka saopštila loše vesti: Odmah kreće sa hemoterapijom

Zbog lečenja Evert neće biti na Vimbldonu

Instalirajte našu iOS ili Android aplikaciju
Foto: Printscreen/Youtube/WTA

Bivša američka teniserka Kris Evert kaže da se njen “neumoljivi” rak vratio po treći put.

Legendarna teniserka (71) je prvi put za rak jajnika saznala u decembru 2021. godine.

Evert, osvajačica 18 Grend slem titula, saopštila je loše vesti.

“Oduvek sam verovala u otvorenost i iskrenost u vezi sa svojim zdravstvenim putovanjem. Prošlog vikenda, nakon što sam se podvrgla skeneru, saznala sam da mi se rak jajnika vratio. Već sam podvrgnuta operaciji kao prvom koraku u oporavku, a hemoterapiju ću početi u narednim danima”, saopštila je Evert.

Zbog lečenja Evert neće biti na Vimbldonu i generalno će u narednih nekoliko meseci biti van posla.

Samo su Serena Vilijams (23) i Štefi Graf (22) osvojile više Grend slem titula u Open eri od Evert.

BONUS VIDEO:

Izvor: Objektiv.rs, B92

Komentari (0)

    Trenutno nema komentara. Budite prvi koji će komentarisati!

Ostavite komentar